GIULIETTO CHIESA

WWIII

 

CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Sunday, January 27, 2019

CZ -- Manlio Dinucci -- « UMĚNÍ VÁLKY » -- EU hlasuje pro instalaci nových amerických raket v EvropěResultado de imagem para pictures of the statue given by Russia of Saint George», at The United Nations
« UMĚNÍ VÁLKY »
EU hlasuje pro instalaci nových amerických raket v Evropě
napsal Manlio Dinucci
  Poblíž Skleněného paláce Spojených národů v New Yorku se nachází kovová socha “Zlo poražené Dobrem”, na níž je vyobrazen svatý Jiří, jak probodává draka svým kopím. Byla darována Sovětským svazem v roce 1990 na oslavu Smlouvy o likvidaci raket středního a kratšího doletu (INF Treaty) uzavřené se Spojenými státy v roce 1987, která zakazovala pozemní jaderné rakety středního a krátkého doletu (s dosahem mezi 500 až 5000 km). Symbolicky, tělo draka je v sousoší tvořeno kusy balistických zbraní Pershing-2 (původně rozmístěných v Německu) a sovětských raket SS-20 (které byly původně rozmístěny v Sovětském svazu).


  Ale tento jaderný drak, který je na sousoší zobrazen jako umírající, se nyní rodí znovu. Díky Itálii a dalším zemím Evropské unie, které na generálním shromáždění Spojených národů hlasovaly proti rezoluci přednesené Ruskem o “Zachování a dodržování Smlouvy INF”, která byla zamítnuta 46 ze 43, 78 zástupců se zdrželo hlasování.

 Evropská unie – z níž 21 ze 27 členů, jsou součástí NATO (včetně SPojeného království, které v současné době EU opouští) – tím tak zaujala jednotný postoj s postojem NATO, které pro změnu zaujalo stejné stanovisko jako Spojené státy.

   Obamova administrativa jako první, a po ní i Trumpova administrativa, obvinila Rusko, bez jakéhokoliv důkazu, z provádění pokusů s raketami ze zakázané kategorie, a oznámila svůj záměr zrušení Smlouvy INF. Zároveň zahájili program cílený na obnovení rozmisťování jaderných zbraní v Evropě na obranu proti Rusku, zatímco další budou mít základny v asijsko-pacifické oblasti naproti Číně.

   Ruská reprezentace ve Spojených národech varovala, že „toto představuje začátek opravdových závodů ve zbrojení“. Jinými slovy varoval, že pokud by Spojené státy měly znovu instalovat v Evropě jaderné rakety namířené na Rusko (jako byly střely s plochou dráhou letu rozmístěné v Comisu v osmdesátých letech), Rusko bude opět instalovat na svém území podobné zbraně namířené na cíle v Evropě (ale které nebudou schopné zasáhnout USA).

   Bez ohledu na to zástupci EU v OSN obvinily Rusko ze sabotování Smlouvy INF, a oznámily opoziční hlasování v rámci všech států EU, protože „rezoluce prezentovaná Ruskem se zcela vyhýbá problematické otázce.“ V podstatě proto dala Evropská unie zelenou k možnému rozmístění nových raket USA v Evropě, včetně Itálie.  

   V otázce tohoto významu Conteho vláda, stejně jako její předchůdci, opustila výkon své národní suverenity a sjednotila se s EU, která zase přijala postoj NATO pod velením USA. A napříč celým politickým spektrem nezazněl jediný hlas, který by požadoval, aby to byl Parlament, kdo rozhodne o tom, jak hlasovat v OSN. A stejně tak nezazněl žádný hlas v parlamentu, který by požadoval, aby Itálie sledovala porušování Smlouvy o nešíření jaderných zbraní, která požaduje, že USA jsou povinny stáhnout své jaderné bomby B61 z našeho národního území, a musí zároveň přestat s úmyslem rozmisťováním nových, a ještě nebezpečnějších B61-12 od první poloviny roku 2020.

Jedná se o nové porušování základních ústavních principů, „že suverenita patří národu“. A jelikož politicko-mediální aparát podporuje Italy v jejich nevědomosti v těchto otázkách, je to zároveň i porušování našeho práva na informace, nejen ve smyslu svobody informovat, ale také práva na to být informován.
   
   Musíme to udělat hned teď, nebo zítra již nemusí být čas na to se rozhodnout – a balistické zbraně středního doletu mohou zasáhnout a zničit svůj cíl svou jadernou hlavicí za 6 až 11 minut.

   
il manifesto,  8.ledna 2019

Překlad: A. S.


NO WAR NO NATO


 
Manlio Dinucci

Geograf a geopolitický vědec. Jeho poslední knihy jsou: Laboratorio di geografia, Zanichelli 2014 ; Diario di viaggio, Zanichelli 2017 ; L’arte della guerra / Annali della strategia Usa/Nato 1990-2016, Zambon 2016, Guerra Nucleare. Il Giorno Prima 2017; Diario di guerra Asterios Editores 2018.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Manifestações

2007 Speech

UKRAINE ON FIRE

Discurso do Presidente da Rússia, Vladimir Putin, na manhã do dia 24 de Fevereiro de 2022

Discurso do Presidente da Rússia, Vladimir Putin, Tradução em português
Presidente da Rússia, Vladimir Putin: Cidadãos da Rússia, Amigos,

Considero ser necessário falar hoje, de novo, sobre os trágicos acontecimentos em Donbass e sobre os aspectos mais importantes de garantir a segurança da Rússia.

Começarei com o que disse no meu discurso de 21 de Fevereiro de 2022. Falei sobre as nossas maiores responsabilidades e preocupações e sobre as ameaças fundamentais que os irresponsáveis políticos ocidentais criaram à Rússia de forma continuada, com rudeza e sem cerimónias, de ano para ano. Refiro-me à expansão da NATO para Leste, que está a aproximar cada vez mais as suas infraestruturas militares da fronteira russa.

É um facto que, durante os últimos 30 anos, temos tentado pacientemente chegar a um acordo com os principais países NATO, relativamente aos princípios de uma segurança igual e indivisível, na Europa. Em resposta às nossas propostas, enfrentámos invariavelmente, ou engano cínico e mentiras, ou tentativas de pressão e de chantagem, enquanto a aliança do Atlântico Norte continuou a expandir-se, apesar dos nossos protestos e preocupações. A sua máquina militar está em movimento e, como disse, aproxima-se da nossa fronteira.

Porque é que isto está a acontecer? De onde veio esta forma insolente de falar que atinge o máximo do seu excepcionalismo, infalibilidade e permissividade? Qual é a explicação para esta atitude de desprezo e desdém pelos nossos interesses e exigências absolutamente legítimas?

Read more

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origem

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPONS' STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH ROMÂNA

manlio + maria

MOON OF SHANGHAI site

LR on CORONAVIRUS

LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


Moon of Shanghai

L Romanoff

Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio

James Bacque

BYOBLU

irmãos de armas


Subtitled in PT, RO, SP

Click upon CC and choose your language.


manlio

VP
Before the Presidential Address to the Federal Assembly.The President of Russia delivered
the Address to the Federal Assembly. The ceremony took
place at the Manezh Central Exhibition Hall.


January
15, 2020


vp

President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

READ HERE


brics


Imagem

PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

THE PUTIN INTERVIEWS


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


contaminação nos AçoresSubtitled in EN/PT

Click upon the small wheel at the right side of the video and choose your language.


convegno firenze 2019